Start Rok szkolny 2014/2015 Otwarcie hali sportowej

Otwarcie hali sportowej

PDF Drukuj Email
14 października 2014 roku w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z otwarciem nowej hali sportowej. Rozpoczęto je Mszą Świętą sprawowaną w kościele parafialnym pod wezwaniem Błogosławionego Ojca Maksymiliana Kolbego. Następnie wszyscy zgromadzeni udali się do budynku szkoły. Po przemówieniu dyrektora szkoły pana Stanisława Maziarza, powitaniu przybyłych gości głos zabierali przedstawiciele władz województwa, powiatu gminy i Kuratorium Oświaty w Rzeszowie a także poseł do Sejmu i posłanka do Senatu RP. Wybrani reprezentanci władz, rodziców i uczniów przecięli wstęgę i tym samym dokonali symbolicznego otwarcia nowej hali, a ksiądz Dziekan ją poświęcił.
Nasi uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali na tę uroczystość program artystyczny zabarwiony humorem, który sławił zalety sportu a także trud wychowawców, jako że szkolne święto zbiegło się z Dniem Edukacji Narodowej. Występy bardzo się podobały i publiczność nagrodziła szkolnych "aktorów" gromkimi brawami.
W otwarciu sali uczestniczyła cała społeczność szkolna, rodzice, dyrektorzy sąsiednich szkół, księża, władze samorządowe oraz zaproszeni przedstawiciele wojewódzkich i powiatowych urzędów.
 
free pokereverest poker revie

Dziś mamy... Imieniny


Dzisiaj jest: Piątek
25 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Zdjęcia z wydarzeń

Wiadomości z MEN

Zmień prawa dostępu do katalogu /cache, aby umożliwić zapisyanie

Zaloguj/WylogujOdliczanie

Do zakończenia roku szkolnego zostało...

Odwiedziny

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 

Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 283
Odsłon : 350929

Zespół Szkół w Kłyżowie © 2009

Wszystkie prawa zastrzeżone