Start Rok szkolny 2014/2015 Pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej

Pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej

PDF Drukuj Email
Każde dziecko rozpoczynające naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej czeka z wielką niecierpliwością na moment, gdy zostanie pasowane na pełnoprawnego ucznia. To bardzo ważne wydarzenie miało miejsce w naszej szkole w dniu 21 października br..O godzinie 9.30 uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawczynią, p. Małgorzatą Olejnik, oraz wszyscy uczniowie klas młodszych, rodzice, dyrekcja wraz z gronem pedagogicznym, zgromadzili się w sali gimnastycznej. Po powitaniu wszystkich zebranych, kandydaci na uczniów recytowali wiersze, śpiewali piosenki. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie. W czasie pasowania na środek kolejno wychodzili wyczytywani uczniowie. Pan dyrektor Stanisław Maziarz dotknięciem ołówka na ramię pasował na ucznia, a pani dyrektor Bożena Kapuścińska wręczała pamiątkowe dyplomy. Wszyscy zgromadzeni gratulowali pierwszakom, zaś ich koledzy z drugiej i trzeciej klasy obdarowali ich własnoręcznie przygotowanymi drobnymi upominkami. Wraz z życzeniami rodzice wręczyli pierwszoklasistom słodki upominek i zaprosili ich na poczęstunek.
Po uroczystości uczniowie robili sobie pamiątkowe zdjęcia.
 
free pokereverest poker revie

Dziś mamy... Imieniny


Dzisiaj jest: Piątek
25 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Zdjęcia z wydarzeń

Wiadomości z MEN

Zmień prawa dostępu do katalogu /cache, aby umożliwić zapisyanie

Zaloguj/WylogujOdliczanie

Do zakończenia roku szkolnego zostało...

Odwiedziny

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 

Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 283
Odsłon : 350925

Zespół Szkół w Kłyżowie © 2009

Wszystkie prawa zastrzeżone