Start Rok szkolny 2014/2015 Spotkanie misyjne

Spotkanie misyjne

PDF Drukuj Email
W dniu 23 września 2014 roku w ZS w Kłyżowie odbyło się spotkanie z księdzem misjonarzem Wiesławem Podgórskim,. W spotkaniu uczestniczyli także misjonarze świeccy, pomocnicy księdza Wiesława. Przybyłych gości powitała pani Dorota Butryn.
Uczniowie naszej szkoły obejrzeli przygotowaną prezentację, podczas której usłyszeli na czym polega praca misjonarza nie tylko kapłana, ale także osób świeckich, poznali problemy i potrzeby mieszkańców Ekwadoru. Nie zabrakło także licznych pytań skierowanych do misjonarzy, na które zaproszeni goście chętnie i wyczerpująco odpowiadali.
Na zakończenie, po wspólnej modlitwie wszyscy zebrani otrzymali błogosławieństwo, którego udzielił ksiądz misjonarz.
Spotkanie przygotowały i nad jego przebiegiem czuwały panie Dorota Butryn i Lucyna Maziarz.
 
free pokereverest poker revie

Dziś mamy... Imieniny


Dzisiaj jest: Piątek
25 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Zdjęcia z wydarzeń

Wiadomości z MEN

Zmień prawa dostępu do katalogu /cache, aby umożliwić zapisyanie

Zaloguj/WylogujOdliczanie

Do zakończenia roku szkolnego zostało...

Odwiedziny

Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 283
Odsłon : 350924

Zespół Szkół w Kłyżowie © 2009

Wszystkie prawa zastrzeżone