Start Rok szkolny 2012/2013 Pasowanie na ucznia kl. I

Pasowanie na ucznia kl. I

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wanda Chmiel   

12 października w Zespole Szkół w Kłyżowie odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia” dzieci z klasy I ze szkoły podstawowej. Zanim nastąpił ten ważny w życiu każdego ucznia moment, dzieci z klasy I zaprezentowały program artystyczny przygotowany przez panią Wandę Chmiel. Z-ca dyrektora pani Bożena Kapuścińska dokonała ceremonii pasowania a ucznia. Dzieci z zadowoleniem wstąpiły w szeregi starszych kolegów. Rodzice dzieci podziękowali nauczycielom wręczając kwiaty i składając życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 
free pokereverest poker revie

Dziś mamy... Imieniny


Dzisiaj jest: Wtorek
19 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Borzysław, Gerwazy, Julianna, Odo,
Protazy, Sylweriusz

Do końca roku zostało 196 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Zdjęcia z wydarzeń

Wiadomości z MEN

Zmień prawa dostępu do katalogu /cache, aby umożliwić zapisyanie

Zaloguj/WylogujOdliczanie

Do zakończenia roku szkolnego zostało...

Odwiedziny

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 283
Odsłon : 354227

Zespół Szkół w Kłyżowie © 2009

Wszystkie prawa zastrzeżone