Start Rok szkolny 2012/2013 Pasowanie na ucznia gimnazjum

Pasowanie na ucznia gimnazjum

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jagoda Ogonowska   

W dniu 12.10.2012 roku w naszej szkole odbyło się  "Pasowanie na ucznia gimnazjum". Uczniowie klasy I  złożyli  uroczyste ślubowanie, a pan dyrektor włączył ich w poczet uczniów.  Następnie uczniowie  kl. I  oraz przedstawiciele Samorządu Szkolnego przedstawili program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Złożyli podziękowania nauczycielom za trud  włożony w nauczanie i wychowanie oraz życzyli wszystkim pracownikom naszej szkoły zadowolenia z wykonywanej pracy.

 
free pokereverest poker revie

Dziś mamy... Imieniny


Dzisiaj jest: Wtorek
19 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Borzysław, Gerwazy, Julianna, Odo,
Protazy, Sylweriusz

Do końca roku zostało 196 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Zdjęcia z wydarzeń

Wiadomości z MEN

Zmień prawa dostępu do katalogu /cache, aby umożliwić zapisyanie

Zaloguj/WylogujOdliczanie

Do zakończenia roku szkolnego zostało...

Odwiedziny

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 283
Odsłon : 354228

Zespół Szkół w Kłyżowie © 2009

Wszystkie prawa zastrzeżone